FINLAND

Oletko etsimämme SAP-haastaja?

Juuri nyt haemme joukkoomme motivoituneita, bisnestä ymmärtäviä SAP-kykyjä. Oletpa sitten ansioituneempi asiantuntija tai tuoreempi tulokas, haluaisimme tutustua sinuun!

Lue lisää ja hae

LIIKETOIMINNAN JOHTAMINEN ON TEKNOLOGIAN JOHTAMISTA.

Sofigate on bisnesteknologian palvelujen pioneeri ja markkinoiden edelläkävijä. Tarjoamme yrityksille ja organisaatioille parhaat ihmiset, käytännöt ja työkalut digitalisaation johtamiseen.

Tilaa uutiskirjeemme

Palvelut ja teknologiat

PODCASTIT JA WEBINAARIT

Sofigaten uutisia

Load more

Yhteyshenkilöt

Pasi Mantila

Technology Solutions

pasi.mantila@sofigate.com
+358 50 330 9992

Matti Vesala

Management Services (Development)

matti.vesala@sofigate.com
+358 50 3760242

Pavel Haimi

Management Services (Services & SIAM)

pavel.haimi@sofigate.com
+358 40 0468182

Janne Rekonen

Technology Solutions

janne.rekonen@sofigate.com
+358 40 5562782

Mikko Talsi

Public sector services

mikko.talsi@sofigate.com
+358 50 3658363

Ari Nuutinen

Mid-Market Services

ari.nuutinen@sofigate.com
+358 40 513 1511

Toimipisteemme

Toimipisteemme sijaitsevat pääkaupunkiseudulla, Tampereella ja Oulussa. Palvelemme kuitenkin asiakkaita kaikilla paikkakunnilla. Ruotsin ja Tanskan toimipisteidemme osoitteet löydät maiden paikallisilta sivuilta, joihin pääset yläpalkista kohdasta "local pages".

Oulu

Technopolis Ydinkeskusta
Sepänkatu 20
90100 Oulu

Tampere

Technopolis Yliopistonrinne
Kalevantie 2
33100 Tampere

Espoo

Technopolis Innopoli 1
Tekniikantie 12
02150 Espoo

Laskutustiedot

Etsitkö laskutustietoja? Täältä löydät tarvitsemasi. Suosimme sähköisiä laskuja.

Lue lisää

Haluaisitko liittyä joukkoomme?

Etsimme koko ajan uusia kykyjä, joita innostaa bisnesteknologia ja digitalisaation johtaminen. Lisätietoa kansainvälisillä urasivuillamme!

Hae mukaan!

Tuoreita trendejä

Lue innostuneiden asiantuntijoidemme näkemyksiä bisnesteknologiasta ja digitalisaation murroksesta.

Klikkaa juttuihin!